REKLAMY

Pokud chcete spřátelit, napište do komentíků. Nemám nějaké určité pravidla o četnosti návštěv :)


Hlasujte prosím v 5. kole jsem tam jako Domcaaa s Jasperem Halem :) Oplatím


O čem před kluky nemluvit

13. července 2007 v 20:15
Body vypsané tučně jsou z nejmenovaného dívčíhoo časopisu, komentáře moje
Tvůj ex byl lepší
Jestli si myslíš, že tím vybičuješ svého kluka k lepším výkonům, tak se pleteš. Když byl tvůj ex lepší, tak jdi za ním. Tvůj přítel si prostě musí myslet, že je jednička...To je balada pro jeho ego. Podle mě je hovadina vůbec mluvit o svých bývalých...
Chceš slyšet "miluju tě"
Jeden můj přítel mi tuhle větu řekl hned první den našeho vztahu. Řekl to stejným tónem, jako by mi oznamoval, co měl k snídani a já hned vycítila tu neupřímnost. Prostě si myslel, že tohle ke vztahu patří. Můj stávající přítel mi to řekl až po hodně dlouhé době, díval se mi při tom do očí a nádherně se na mě usmíval. A já hned poznala, že to myslí naprosto vážně. Takže nespěchej, on si to musí ujasnit sám v sobě. A někteří kluci svou lásku r
Se ti zdálo o někom jiném
Tvoje sny jsou jen tvoje a nikomu do nich nic není...Mě se zdál erotický sen s Bradem Pittem, ale můj přítel by to vědět nemusel...Raději sni a mlč, jak by ses tvářila ty, kdyby ti kluk vyprávěl, jak ve snu souložil celou noc s Pamelou?=))
S kolika klukama už si něco měla
S tímhle není třeba se chlubit, hlavně, pokud je to vyšší číslo.Když jsem začala chodit se svým přítelem, zeptala se mě po týdnu kamarádka, s kolika holkama spal. A já na ni jen nevěřícně koukala. Vůbec jsem neměla ponětí, kolik holek měl a popravdě bych to ani slyšet nechtěla. Řeš jen přítomnost, teď si s ním ty a minulost je pryč..
Že se ti líbí jeho kámoš
Tak tohle je totální kravina. Už se vidím, jak něco takového klukovi říkám. Nebo naopak on mě. Asi bych se propadla do země. Samozřejmě, že není nic špatného na tom, že se ti líbí i jiní kluci, ale mu to prostě neříkej. Mému klukovi se jednou nelíbilo, když jsem blbnula s jeho nejlepším kamarádem. Když jsem s ním o tom mluvila, řekl mi, že s kamarády by to bolelo nejvíce.
Si připadáš tlustá a ošklivá
Tak za prvé - kluci zbožňují holky, které se mají rády. Pozor, jen zdravé sebevědomí, namyšlené nány jsou pro ně pasé. Já si mimochodem nepřipadám zrovna hezká a už vůbec ne štíhlá, ale když mi kluk řekne, že jsem nádherná (taky se mi tomu nechce věřit) asi mluví pravdu. Nebude přece s holkou, která se mu hnusí? Když někoho miluješ, přijde ti prostě jako ta nějkrásnější osoba na světě.
To je podle mě vše, ostatní body mi přišly jako primitivnosti...Držte se holky!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Porušujete tyto pravidla?

Ano,a často
Občas
Vůbec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud někdo chcete přidat klikačku nebo spřátelit, dejte vědět :)