REKLAMY

Pokud chcete spřátelit, napište do komentíků. Nemám nějaké určité pravidla o četnosti návštěv :)


Hlasujte prosím v 5. kole jsem tam jako Domcaaa s Jasperem Halem :) Oplatím


Proč zrušit rande

14. července 2007 v 9:05
Nedávno jsme s kamarádkou řešily, co je pravý důvod pro zrušení rande. Tak tohle je takové shrnutí...
Pupínek
Hodně holek má husí kůži, když jim naskočí pupínek těsně pře schůzkou se svým miláčkem. A některé jsou ji dokonce ochotny zrušit. HLOUPOST! Já osobně mám s pletí docela problémy, něco jde zamaskovat, něco ne. Ale myslím, že tohle klukům opravdu nevadí. ŠPatnou pleť jim "vynahradíte " krásným úsměvem, očima plnýma lásky apod.
Větry
Zní to komicky, ale je to tak.Vztah, opravdu vážný vztah, kdy už pomalu uvažujete o společném bydlení, se prý pozná podle toho, že se pár před sebou nestydí si prdnout, či si dokonce zajít na záchod. Ale kamarádka tento problém měla již na třetí schůzce. Měla z toho fakt nervy, ale nakonec to zvládla. Jen jednou se to "provalilo" ale ten kluk to bral naprosto v pohodě a teď jsou spolu hooodně dlouho...
Průjem
Tak to už je závažné. Tady už nejde o toleranci partnera. Nechcete si snad kazit rande tím, že budete neustále odbíhat na záchod. A pokud jste někde venku, tak pozor...Ne všude najdete vhodné křoví...
Menstruace
Nevidím důvod, proč rušit rande kvůli menstruaci. Pokud nemáte velké bolesti břicha, šup tampon a je to. rande si užijete i tak...
Nemoc
Nemluvím tady o AIDS, žloutence apod. Prostě nachlazení, chřipka....Doporučuju rande odložit. Jistě, nemusíte jít ven, kde se dorazíte, partner může přijít za vámi. Ale opravdu chcete, aby byl do dvou dnů taky v posteli a vy pak zdravá "čekala" na něj?
Opar
Tak tohle není žádný problém. Za ten opar může stejně váš přítel =) A opravdu to není nakažlivé. Můj přítel měl nedávno opar, stále mi vyhrožoval, že ho chytnu taky, ale nestalo se tak, i když jsme byli pořád "v sobě". A krom toho, zjistily jsme s několika kamarádkami, že na opar opravdu zabírá líbání, neboť sliny mají léčivé účinky.
Hrůůůůza
Každý má občas takový ten pocit, že dnes vypadá hrozně. Tak normálně nevypadám, dneska je to hrůza....To je kec...Vypadáte naprosto stejně...Změnit se na vás můžou nanejvýš kruhy pod očima, pupínky nebo mastné vlasy a se vším jde něco udělat. Člověk vypadá pořád stejně. A ten druhý nějakou takovou změnu nevnímá, takže nasadit úsměv- to je to nejlepší zkrášlovadlo -a hurá do toho!
Tak, to je myslím vše, pokud máte dalaší návrhy, napište!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mišule mišule | E-mail | 5. listopadu 2012 v 12:07 | Reagovat

Jo ještě jeden mám únava z fotbalu O_O

2 nick y nick y | 26. dubna 2015 v 14:47 | Reagovat

Tyto důvody chápu , zrovna nedávno jsem měl mít rande a dopoledne jsem tu holku potkal venku a odpoledne se mi hodinu před randem udělalo děsně zle a musel jsem to odložit , ale bylo mi to trapné .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud někdo chcete přidat klikačku nebo spřátelit, dejte vědět :)