REKLAMY

Pokud chcete spřátelit, napište do komentíků. Nemám nějaké určité pravidla o četnosti návštěv :)


Hlasujte prosím v 5. kole jsem tam jako Domcaaa s Jasperem Halem :) Oplatím


Vtipy

13. července 2007 v 21:13 |  Blbinky
*Svatý Petr uslyší klepání na nebsekou bránu, otevře a uvidí tam stát muže. Než se ho však snaží na cokoliv zeptat, muž zmizí. Pochvíli se klepání ozve znovu. Když Petr otevře, stojí před ním tentýž muž, ale zase hned zmizí. Poslyšte, volá za ním sv. Petr, vy si ze mě děláte srandu!-Ne, ozve se zdálky, oni se mě snaží vzkřísit!
*Stojí prasátko proti zásuvce:"Chudáčku, oni tě tu zazdili?"
*Paní učitelka ve škole chce po dětech, aby řekly rým. Paní učitelka vyvolá Pepíčka a ten říká :"V moři stojí Kokrhel, vodu má až po kolena" "Ale Pepíčku, to se vůbec nerýmuje,"namítá učitelka...."Jen počkejte, až příjde příliv"
*Jdou dva šneci..."Poslouchej, ty seš nějakej skleslej, stalo se něco?"ptá se jeden..."Ále, před rokem mi zdrhla manželka i s dětmi, a nejhorší je, že je ještě támhle v dálce vidím...
*Michael Jackson jde navštívit svou manželku do nemocnice, kde právě porodila jejich dítě. Ptá se doktora:"A pane doktore, kdy budeme moci začít se sexem?" a doktor se zhrozí:"Proboha Michaeli, počkejte alespoň,až bude chodit."
*Ptá se vnuk babičky:"Babi, neviděla jsi ty pilulky, co jsem měl tady na poličce?" a babička odpoví:"Kašli na pilulky a čum na toho draka v kuchyni"
*Běží chlápek na autobus a volá:"Počkejte, přijdu pozdě do práce" Lidé se v autobzse za něj přimlouvají, až řidič zastaví. Chlápek nastoupí a řekne:"Dobrý den, revize jízdenek."
*Žena s dítětem cestuje vlakem, přijde k ní muž a řekne:"To je to nejošklivější dítě, co jsem kdy viděl" Ženu to strašně rozčílí. Přijde průvodčí a ptá se,co se stalo. "Ale, ten pán mě moc rozčílil, "vysvětluje žena.A průvodčí odpoví "Tak tady neseďte a běžte mu říct, co si o něm myslíte. Já vám tu opičku zatím podržím.
*Děti,dneska jdeme krmit medvědy - HURAAAA - každý třetí si vystoupí z řady!!!
*Jde tatínek s Pepíčkem parkem a tatínek se ptá:"Pepíčku, co bys na to řekl, kdyby k ti čáp přinesl bratříčka?" A pepíček odpoví"Teda tati, všude tolik pěkných bab a ty spíš s čápem..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pobavily vás tyhle vtipy alespoň trochu?

Ano, byly super
Ušly
Nic moc
Nudaaaa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud někdo chcete přidat klikačku nebo spřátelit, dejte vědět :)